ASAŞ CAM BALKON SİSTEMLERİ

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir cevabı balkonunu dört mevsim panoramik ve şık olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için doğru bir cevap olduğuna inanıyoruz. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Kalite ve Kampanya Bizde Arayın Sizde Faydalanın...

 

Cam Balkon Kapama Sistemleri, evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm ve 10mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. De&Ka katlanır cam balkon sistemleri, saatte 150 km esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, yeşil, mavi, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı De&Ka Cam Balkon Sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz. Son yıllarda gelisen teknoloji ve üretim aşamasında yapılan yenilikler ile birlikte bizde De&Ka Cam Balkon firması olarak size daha iyi hizmet vermek için her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Bütün ürünlerimiz Garanti kredi kartlarına 4 Taksit seçeneği ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Cam Balkon Modelleri

Katlanır Cam balkon modelleri balkonunuzun şekline göre değişkenlik göstermektedir.

  • Düz Cam Balkon
  • Oval Cam Balkon
  • L Cam Balkon
  • U Cam Balkon

İstanbul Aluminyum, Avcılar Aluminyum, Esenyurt Aluminyum, İstanbul Katlanır Aluminyum, İstanbul Katlanır Aluminyum Kapı, İstanbul Aluminyum Doğrama, İstanbul Aluminyum kapı ve pencere, İstanbul Ofis Bölme, İstanbul Cam Balkon, Van Katlanır Aluminyum, Van Katlanır Aluminyum Kapı, Van Aluminyum Doğrama, Van Aluminyum kapı ve pencere, Van Ofis Bölme, Van Cam Balkon, Beylikdüzü Katlanır Aluminyum, Beylikdüzü Katlanır Aluminyum Kapı, Beylikdüzü Aluminyum Doğrama, Beylikdüzü Aluminyum kapı ve pencere, Beylikdüzü Ofis Bölme, Beylikdüzü Cam Balkon, Esenyurt Katlanır Aluminyum, Esenyurt Katlanır Aluminyum Kapı, Esenyurt Aluminyum Doğrama, Esenyurt Aluminyum kapı ve pencere, Esenyurt Ofis Bölme, Esenyurt Cam Balkon, 


Başakşehir Katlanır Aluminyum, Başakşehir Katlanır Aluminyum Kapı, Başakşehir Aluminyum Doğrama, Başakşehir Aluminyum kapı ve pencere, Başakşehir Ofis Bölme, Başakşehir Cam Balkon,