Dayanıklı cam bölme  sistemi , son dönemlerde şeffaflık trendini en doğal şekilde yansıtan cam bölme sistemidir. Camlı bölme sistemleri değişik desenli, buzlu cam modelleri ile estetik görünümü çok şık bir bölme seçeneği ile son dönemlerde en çok tercih edilen ofis bölme sistemi olmuştur. Cam bölme duvar sistemleri kolay temizlenebilir ve aynı zamanda bakım gerektirmediği gibi uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 

      

Cam bölme  sistemlerini üretirken; kalitemizden taviz  vermeden, dürüst, ilkeli ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde hizmet anlayışı ile çalışmak, ilkesini benimseyerek işlerimizi gerçekleştirmeyi prensip edinmiştir.Düşey profilsiz cam bölmeler sistemi, sade hale getirilmiş  ve ince işçilik tasarım anlayışı ile en ekonomik cam bölme çözümlerini maksimum verimlilikte sunmaktadır. Çok farklı cam kalınlıklarına mükemmellikle uyum sağlayabilir. Kayar ve pivot menteşe kullanan kapı çeşitlerine de tam uygundur. Ses izalasyonu oldukça tatmin edicidir. Silikonlu yada şeffaf bağlantı seçenekleri mevcuttur.
Hareketli kayar veya toplanabilir cam bölme sistemimiz ise; tavan tarafından gizlenmiş bir profil  ile asılı kalan panellerin, yaşam ve çalışma alanlarını çok fonksiyonel bir şekilde cam bölme sağlayan, teknik kapasitesi  yüksek cam bölme sistemidir. Cam bölmeler cam kapılarla entegre edilebilir. Çok çeşitli yüzey malzemesi kullanabilir. Ses yalıtımı yüksektir.  Sizlerde projelerinizde cam bölme kullanmak isterseniz bizi arayınız. Firmamız her türlü cam bölmeler konusunda sizlere en doğru çözümü sunacaktır.

İstanbul Aluminyum, Avcılar Aluminyum, Esenyurt Aluminyum, İstanbul Katlanır Aluminyum, İstanbul Katlanır Aluminyum Kapı, İstanbul Aluminyum Doğrama, İstanbul Aluminyum kapı ve pencere, İstanbul Ofis Bölme, İstanbul Cam Balkon, Van Katlanır Aluminyum, Van Katlanır Aluminyum Kapı, Van Aluminyum Doğrama, Van Aluminyum kapı ve pencere, Van Ofis Bölme, Van Cam Balkon, Beylikdüzü Katlanır Aluminyum, Beylikdüzü Katlanır Aluminyum Kapı, Beylikdüzü Aluminyum Doğrama, Beylikdüzü Aluminyum kapı ve pencere, Beylikdüzü Ofis Bölme, Beylikdüzü Cam Balkon, Esenyurt Katlanır Aluminyum, Esenyurt Katlanır Aluminyum Kapı, Esenyurt Aluminyum Doğrama, Esenyurt Aluminyum kapı ve pencere, Esenyurt Ofis Bölme, Esenyurt Cam Balkon, 


Silivri Katlanır Aluminyum, Silivri Katlanır Aluminyum Kapı, Silivri Aluminyum Doğrama, Silivri Aluminyum kapı ve pencere, Silivri Ofis Bölme, Silivri Cam Balkon,