YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN KAPLAMA

Yükseltilmiş Zemin, olarak 2003 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Firmamız İstanbul merkezli olup, Türkiye'nin her bölgesine hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti dogrultusun da profesyonellik çerçevesi içerisin de uygulamak temel hedefimizdir.

Zemin Kaplama uygulamaları bakımından perakende satış ve satış sonrası montaj hizmetlerimiz mevcuttur. Müşterilerimizi, en uygun zemin kaplama olarak yapacakları veya yaptıkları araştırmalardan ziyade daha kaliteli hizmet anlayışına teşvik etmekteyiz. Bu anlamda piyasaya göre en uygun yükseltilmiş zemin kaplama iddiasında bulunmuyoruz ancak piyasası çok yüksek tutulan ürünleri çok daha uygun fiyata uygulama ile beraber ekibimiz tarafından müşterilerimize sunuyoruz ve bu anlamda hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Zemin Kaplama firması olarak;

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama 

Pvc Zemin Kaplama Ürünü Özellik le hastane ve okul alanların da çokça tercih edilen bir üründür. Oldukca cesitli turleri bulunan Pvc Zemin Kaplama nin kalınlıkları malzemin cinsi kapsamın da genellikle 2mm ile 15mm arasında değişmektedir. 

Homojen Pvc Kaplama

Homojen Pvc Kaplama ürünü genellikle hastanelerin kullandığı bir Zemin Kaplama ürünüdür. 2mm kalınlığa sahip olan bu ürün tek katmanlı olup özel kaynak kordonu ile ekyerlerinden birleştirilerek bütün halindeki zeminlerde tek parça halinde gözükmektedir. Sağlık açısından belgelerle doğrulanmış olan ürünlerimiz hijyenik ve uzun ömürlüdür. 

Heterojen Pvc Kaplama

Heterojen Pvc Kaplama ürünü hastane, okul vb. yerlerin kullandığı çift katmanlı bir Zemin Kaplama ürünüdür. Alt tabakasında özel bir eva sünger bulunan malzemenin yüzeyi kalitesi dogrultusuna göre 0.15 mm ile 0.80 mm arasında Pvc Kaplama katmanına sahiptir. Ülkemizde genellikle kullanılan çeşidi, 0.70 mm yüzeye sahip olan ve toplam da 2mm kalınlığı bulunan Heterojen PVC Kaplamadır. Tarkett ve Beefloor markaları en çok tercih edilen Heterojen Pvc Kaplama markalarıdır. 

Akustik Pvc Kaplama

Akustik Pvc Kaplama genelde 3mm bir kalınlığa sahip çift katmanlı esnek bir malzemedir. Heterojen PVC Kaplama ürününden farkı alt yüzeyinde kullanılan malzemeden dolayı daha fazla esnekliğe sahip olması ve toplam kalınlığının heterojen pvc kaplamadan daha fazla olmasıdır. Akustik Pvc Zemin Kaplama ürününü daha çok fitness salonları ve küçük çocukların bulunduğu anasınıfı ve kreş gibi kurumların bulunduğu hizmet kuruluşları talep etmektedir. 

Spor Pvc Zemin Kaplama 

Spor Pvc Zemin Kaplama ürünü ise adından da anlaşılacağı üzere spor müsabakalarının bulunduğu yerler gibi spor amaclı kullanılan mekanlar da tercih edilmektedir. Spor Zemin Kaplama ürünleri kullanılacakları yerlere göre değişkenlik gosteren ancak genellikle  3.5 mm ile 15 mm arasında kullanılan ürünlerdir.

Özellikle Bayındırlık pozunda belirtilen  25.116/S11 koduna gore 6.5mm ve üzeri Spor Pvc Kaplama olarak  tercih edilen yerler profesyonel anlamda ileri düzey kabul edilen yerlerdir. Ayrıca normal spor salonları ve fitness salonları gibi mekanlar için ise 3.5mm-4.5mm ve 5mm gibi ürünler de mevcuttur. Bu anlam da Baskebol sahaları, Voleybol Sahaları  ve Hentbol gibi Sahaların Zemin Kaplama hizmetleri bu ürünler doğrultusunda gerçekleştirmektedir. 

Yükseltilmiş Zemin Kaplama 

Yükseltilmiş Zemin, iç ve dış zeminlerde kullanılan, hazır zeminler üzerinde ikinci bir zemin yükseltme işlevidir. Kullanılmasındaki en temel etken görünüm açısından pürüzsüz bir zemin oluşturmasıdır. Yükseltilmiş döşemenin vermiş olduğu imkan ile özellikle elektrik kabloları gibi dış yüzeyde kalan araçlar yükseltilmiş döşemenin ayakları arasında kalır ve üstüne gelen paneller ile tamamen kapanarak dış yüzeyde güzel bir görünüm elde edilir.

Elbette ki sadece güzel görünüm kazandırmak için yapılmaz. İşlevsel olarak ta bir çok özellikleri bulunmaktadır. Örneğin sistem odasında kullanılan yangına dayanıklı kalsiyum sülfat özlü gibi bir panel sayesinde oluşabilecek riskler için belirli bir süre daha önüne geçilebilir.

 • Yükseltilmiş döşeme, 60x60 gibi ebatlara sahip olduğu için yapıldığı alanlarda sonradan bölgesel tamir ve değişim gibi imkanlar vererek maddi yönden tasarruf avantajı sağlayabilmektedir.
 • Belirtilen yükseklik sayesinde boru tesisatı, elektrik tesisatı gibi uygulamaların üzerini kapatarak daha güzel görünümlü bir zemin imkanı sunmaktadır.
 • Değişmesi gereken her hangi bir alt yapı tesisatı için hızlı ve kolay çözüm imkanı sunmaktadır.
 • Anti-statik özellikli panelleri mevcuttur ve bu sayede statik elektrik deşarj edilebilmektedir.

Yükseltilmiş Zemin Çeşitleri  

Yükseltilmiş Zemin Sunta Özlü Panel

 • Enkapsüle Paneller

Her tarafı galvanize çelik kaplı panel türüdür. Çelik ile güçlendirilmiş olması diğer panel türlerine göre daha yüksek yük taşımasına ve yangına karşı dayanıklılık göstermesine imkan tanımaktadır. Panel uygulama sonrasında daha şık bir görünüm elde etmek için Karo Halı veya Pvc Zemin Kaplama ürünleri ile üzerine kaplama yapılabilmektedir.

 • Folyo Kaplı Paneller

Alt kısımları alüminyum folyo ya da galvanize çelik, kenarları Pvc kenar bandı olan ve üst kısmı ise alüminyum folyo ile kaplanmış yükseltilmiş döşeme çeşididir. Panel uygulama sonrasında daha şık bir görünüm elde etmek için Karo Halı veya Pvc Zemin Kaplama ürünleri ile üzerine kaplama yapılabilmektedir.

 • Pvc Kaplı Paneller

Üst kısmı Pvc ile kaplı, Alt kısımları alüminyum folyo ya da galvanize çelik, kenarları Pvc kenar bandı olan yükseltilmiş döşeme çeşididir. Sistem odaları, elektrik odaları, bilgisayar odaları gibi bölümlerde sıkça tercih edilmektedir. İletken Pvc tercih edilmesi durumunda, panel bakır pimler ile iletken bir hale dönüştürülebilmektedir.

 • Hpl Kaplı Paneller

Alt kısımları alüminyum folyo ya da galvanize çelik, kenarları Pvc kenar bandı olan ve üst kısmı ise 1 mm HPL ile kaplanmış yükseltilmiş döşeme çeşididir. Ofis, alışveriş merkezi, mağaza gibi bölümlerde tercih edilebilmektedir.

Yükseltilmiş Zemin Kalsiyum Sülfat Özlü Panel

 • Enkapsüle Paneller

Kalsiyum Sülfat Özlü - Her tarafı galvanize çelik kaplı panel türüdür. Çelik ile güçlendirilmiş olması diğer panel türlerine göre daha yüksek yük taşımasına ve yangına karşı dayanıklılık göstermesine imkan tanımaktadır. Panel uygulama sonrasında daha şık bir görünüm elde etmek için Karo Halı veya Pvc Zemin Kaplama ürünleri ile üzerine kaplama yapılabilmektedir.

 • Folyo Kaplı Paneller

Kalsiyum Sülfat Özlü - Alt kısımları alüminyum folyo ya da galvanize çelik, kenarları Pvc kenar bandı olan ve üst kısmı ise alüminyum folyo ile kaplanmış Yükseltilmiş Zemin çeşididir. Panel uygulama sonrasında daha şık bir görünüm elde etmek için Karo Halı veya Pvc Zemin Kaplama ürünleri ile üzerine kaplama yapılabilmektedir.

 • Pvc Kaplı Paneller

Kalsiyum Sülfat Özlü - Üst kısmı Pvc ile kaplı, Alt kısımları alüminyum folyo ya da galvanize çelik, kenarları Pvc kenar bandı olan yükseltilmiş döşeme çeşididir. Sistem odaları, elektrik odaları, bilgisayar odaları gibi bölümlerde sıkça tercih edilmektedir. İletken Pvc tercih edilmesi durumunda, panel bakır pimler ile iletken bir hale dönüştürülebilmektedir.

 • Hpl Kaplı Paneller

Kalsiyum Sülfat Özlü - Alt kısımları alüminyum folyo ya da galvanize çelik, kenarları Pvc kenar bandı olan ve üst kısmı ise 1 mm HPL ile kaplanmış Yükseltilmiş Zemin çeşididir. Ofis, alışveriş merkezi, mağaza gibi bölümlerde tercih edilebilmektedir.

Yükseltilmiş Zemin Beton Özlü Panel

Yükseltilmiş Zemin uygulamaları arasında yük taşıma dayanıklılığı ve yangına karşı koruma özellikleri arasında en dayanıklı üründür. Özel olarak tasarlanan bu paneller m2 başına 1 ton gibi ağırlık taşıyabilmektedirler. Beton dolgu ile çelik plakaların birleşimi sonucu elde edilirler. Nemden ve sudan etkilenmeyen bu paneller özel vida yuvaları ile monte edilip aynı zamanda olası bir müdahale için de hızlı çözüm imkanı oluşturmaktadır. Üst yüzeyleri karo halı, lvt ve pvc kaplama gibi ürünlerle kaplanabilmektedir.

yükseltilmiş zeminaluminyum süpürgelikLVT Pvc Zemin Kaplamayükseltilmiş zemin