ZEMİN KAPLAMA

DEKA GROUP olarak 2003 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti dogrultusun da profesyonellik çerçevesi içerisin de uygulamak temel hedefimizdir. Zemin Kaplama uygulamaları bakımından parakende satış ve satış sonrası montaj hizmetlerimiz mevcuttur. Müşterilerimizi en uygun zemin kaplama için yaptıkları araştırmadan ziyade kaliteli ve aynı zamanda piyasaya göre uygun olan hizmet nasıldır anlayışına teşvik etmekteyiz. Bu anlamda piyasaya göre en uygun zemin kaplama iddiasında bulunmadığımız ancak piyasası çok yüksek tutulan ürünleri çok daha uygun fiyata hem satışını hem de uygulamasını yapmakta olduğumuzu bildirmek isteriz.

Pvc Zemin Kaplama 

Pvc Zemin Kaplama Ürünü Özellik le hastane ve okul alanların da çokça tercih edilen bir üründür. Oldukca cesitli turleri bulunan Pvc Zemin Kaplama nin kalınlıkları malzemin cinsi kapsamın da genellikle 2mm ile 15mm arasında değişmektedir. 

Homojen Pvc Kaplama

Homojen Pvc Kaplama ürünü genellikle hastanelerin kullandığı bir Zemin Kaplama ürünüdür. 2mm kalınlığa sahip olan bu ürün tek katmanlı olup özel kaynak kordonu ile ekyerlerinden birleştirilerek bütün halindeki zeminlerde tek parça halinde gözükmektedir. Sağlık açısından belgelerle doğrulanmış olan ürünlerimiz hijyenik ve uzun ömürlüdür. 

Heterojen Pvc Kaplama

Heterojen Pvc Kaplama ürünü hastane, okul vb. yerlerin kullandığı çift katmanlı bir Zemin Kaplama ürünüdür. Alt tabanasın da özel bir eva bulunan malzemenin yüzeyi kalitesi dogrultusun da 0.15 mm ile 0.80 mm arasında Pvc Kaplama katmanına sahiptir. Ülkemizde genellikle kullanılan türü yüzeyi 0.70 mm olan toplam da 2mm olan Heterojen PVC Kaplamadır. Tarkett ve Beefloor markaları en çok tercih edilen Heterojen Pvc Kaplama markalarıdır. 

Akustik Pvc Kaplama

Akustik Pvc Kaplama genelde 3mm bir kalınlığa sahip çift katmanlı esnek bir malzemedir. Heterojen PVC Kaplama ürününden farkı alt yüzeyinde kullanılan malzemeden dolayı daha fazla esnekliğe sahip olması ve toplam kalınlığının heterojen pvc kaplamadan daha fazla olmasıdır. Akustik Pvc Zemin Kaplama ürününü daha çok fitness salonları ve küçük çocukların bulunduğu anasınıfı ve kreş gibi kurumların bulunduğu hizmet kuruluşları talep etmektedir. 

Spor Pvc Zemin Kaplama 

Spor Pvc Zemin Kaplama ürünü ise adından da anlaşılacağı üzere spor müsabakalarının bulunduğu yerler gibi spor amaclı kullanılan mekanlar da tercih edilmektedir. Spor Zemin Kaplama ürünleri kullanılacakları yerlere göre değişkenlik gosteren ancak genellikle  3.5 mm ile 15 mm arasında kullanılan ürünlerdir. Özellikle Bayındırlık pozunda belirtilen  25.116/S11 koduna gore 6.5mm ve üzeri Spor Pvc Kaplama olarak  tercih edilen yerler profesyonel anlamda ileri düzey kabul edilen yerlerdir. Ayrıca normal spor salonları ve fitness salonları gibi mekanlar için ise 3.5mm-4.5mm ve 5mm gibi ürünler de mevcuttur. Bu anlam da Baskebol sahaları, Voleybol Sahaları  ve Hentbol gibi Sahaların Zemin Kaplama hizmetleri bu ürünler doğrultusunda gerçekleştirmektedir.